Terasos įrengimas

Terasos įrengimas ir atnaujinimas

Mūsų siūlomos paslaugos apima naujų terasų montavimą ir senų atnaujinimą. Terasos įrengimo darbai prasideda nuo idėjos suformavimo ir projektavimo. Tinkamai ir rūpestingai planuodami kiemo erdves, apgalvodami kiekvieną detalę, skolindamiesi gerų idėjų ir mokydamiesi iš svetimų klaidų, net ir nedideliame kieme galima sukurti jaukų kampelį.

Klientui pageidaujant, mūsų konsultantas parinks Jums tinkamiausią terasos sprendimą, išaiškins statybos procesą, patars kitais dizaino ir terasos priežiūros klausimais. Gerai apgalvotas ir profesionalus terasos įrengimas – jos ilgo tarnavimo garantas.

Galima išskirti dvi populiariausias terasos konstrukcijos medziagas – medžio masyvas(impregnuota pušis/eglė, maumedis) ir kompozicinės medžiagos. Pagrindiniai pasirinkimo kriterijai – atsparumas aplinkos poveikiui, estetinės savybės ir kaina. Be teikiamos terasų ir grindų montavimo paslaugos, galime sukomplektuoti ir pristatyti reikalingas medžiagas, pakonsultuoti ir pasiūlyti terasų apšvietimo, apželdinimo paslaugas. Atliktiems dabams suteiksime garantiją ir įteiksime terasos priežiūros instrukciją. Paverskime idėjas sprendimais!