Medinė sienų apdaila ir kt.

Medinė sienų apdaila

Šiandien yra daugybė būdų, kaip tradicinę medžiagą – medį – interjere panaudoti moderniai. Medis tinka beveik visų stilių ir spalvų interjerams. Mėgstantiems natūralumą interjere pristatome labai jaukų sienų dekoravimo sprendimą – medinę sienų apdailą. Tai originalus ir stilingas būdas parodyti natūralų medienos grožį, atnaujinti atsibodusią sieną ar jos fragmentą.

Medinis sienų dekoras ypač tinkamas, dažnai nuobodžiam, verslo įstaigos ar biuro interjerui. Jis pagyvins ir suteiks solidumo kiekvienam verslo interjerui. Mūsų siūlomam sienų dekoravimo sprendimui tinka grindims naudojamos parketlentės ir grindlentės. Trisluoksnę grindlentę galima montuoti bet kuria kryptimi: horizontaliai, vertikaliai ar skersai.

Lentas galima derinti tiek iš tos pačios linijos, tieks maišant tarpusavyje. Sienų apdailos variacijos yra ypatingai gausios ir galėsite rinktis iš gausybės skirtingų spalvų, tekstūrų, dydžių ir raštų. Naturali mediena gerai kontrastuoja su ryškiais , sintetinių spalvų baldais ar interjero aksesuarais. Puikus derinys su betonu, plienu, chromu, plytomis, akmeniu. Tereikia atrasti, kas Jūsų interjerui tinka labiausiai. Duokite laisvę savo fantazijai ir mėgaukitės unikaliais medžio raštais!