Apie mus

Apie mus

Esame kūrybiška profesionalių medžio meistrų komanda. Daugiau, kaip dešimtmetį įrenginėjame terasas, grindis ir medinę sienų apdailą. „Terasų meistrai” siūlo stilingus sprendimus jūsų kiemams, namams ir biurams. Generuojame idėjas, parenkam sprendimus ir juos įgyvendinam. Siekiame, kad „Terasų meistras“ rinkoje išsiskirtų moderniais bei kūrybingais sprendimais. Nuosekliai gilinamės į kiekvieno vartotojo poreikius, nes tik taip įmanoma pasiūlyti būtent jiems tinkamus ir jų lūkesčius atitinkančius sprendimus. Didžiuojames savo darbais ir stengiamės nesustoti – kasdien tobulėti, augti ir semtis naujų patirčių. Mums patinka ieškoti idėjų, jas maišyti ir kurti savo braižą. Dirbdami su medžiu, „Terasų meistrai“ kuria originalius produktus, kurie suteikia namams ir aplinkai daugiau funkcionalumo, patogumo ir stilingumo. Manome ir tikime, kad meistrystė bei gera paslauga, būtinai suranda savo klientą. Jūsų draugai „Terasų meistrai“

Kodėl verta rinktis mus?

Kiekvienam klientui siūlome individualų sprendimą.

Visus mūsų klientus vienija tai, kad jie nori to, kas geriausia, nedaro jokių kompromisų ir siekia individualumo, tai nusako kiekvieno jų skonį ir asmeninį stilių.

Mes kuriame geras emocijas.

Su meile kurtas interjero ar terasos sprendimas visuomet teiks malonumą atrasti jame kažką naujo. Žmonės tai pajunta.

Siūlome savo patirtį ir profesionalumą.

Darome tai, ką mokame geriausiai. Ilgametė patirtis ir kryptinga specializacija leidžia mums kelti aukštus reikalavimus atliekamų darbų kokybei. Naudojame laiko patikrintas gaminių konstrukcijas ir technologijas.

Siekdami aukščiausios kokybės rezultato, naudojame geriausius įrankius ir medžiagas.

Mūsų filosofija – paimti geriausias medžiagas ir iš jų pagal kliento pageidavimą pagaminti jam skirta gaminį. Visai kaip aukštosios mados pasaulyje. Visada galime pasiūlyti konkurencingą ir lanksčią kaina. Racionalus darbų planavimas, geri santykiai su medžiagų tiekėjais leidžia sumažinti darbų savikainą.

Mūsų patarimai nieko nekainuoja.

Dabartinis vartotojas turi vis daugiau žinių, bet mažiau laiko. Laikas – tai naujoji prabanga, todėl negaiškite laiko nagrinėdami statybos produktų savybes, sudėtis ar kitus techninius parametrus. Suteikdami visą jums reikalingą informaciją, busime laimingi galėdami pasidalinti žiniomis ir patirtimi.

Švaresnė ir tvaresnė aplinka

Gerbiame savo klientus ir skiriame ypatingą dėmesį švarai statybų vietoje ir išteklių tausojimui. Mums rūpi aplinka, kurioje mes gyvename. Daugelis mūsų naudojamų medienos gaminių yra iš sertifikuotų, tvariai valdomų miškų ūkių.